Katalog eForte

O naszym katalogu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut quis sem tincidunt, volutpat dui vel, vulputate massa. Phasellus ac massa id sem pulvinar maximus id eget arcu. Aliquam malesuada volutpat nulla quis rhoncus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Damar - auto złom

Damar - auto złom Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy Damar. W tym celu zapraszamy do odwiedzenia prezentowanej strony www. Przede wszystkim zajmujemy się auto złomem. Niemniej jednak, trudnimy się także skupem, sprzedażą i zamianą samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych oraz motocykli i skuterów. Oferujemy atrakcyjne ceny, zapewniamy dojazd do klienta gratis, wystawiamy zaświadczenia o złomowaniu, dysponujemy własnym dozorowanym parkingiem. Nasz punkt skupu znajduje się przy ul. Świerczyny 54 w Mysłowicach.

Szczegóły strony damar.auto.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę damar.auto.pl:

Damar - auto złom
  • JLG - Podesty i podnośniki
    JLG - Podesty i podnośniki

    Firma Marut zajmuje się wypożyczaniem maszyn i urządzeń służących do prowadzenia prac na wysokościach. W ofercie są podesty ruchome, podnosniki koszowe i ładowarki. Wszystkie urządzenia i maszyny wchodzące w skład wynajmowanej floty są na bieżąco serwisowane, dzięki czemu są w doskonałym s...

    Zobacz stronę >